Publications Office of the EU
l-Irlanda-Castletroy: Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet) - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Irlanda-Castletroy: Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)

  • Ippubblikat
    26/02/2021
  • Skadenza
    26/03/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    26/03/2021
  • Aġġudikat
    21/05/2021
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Education Procurement Service (EPS)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: IE Éire/Ireland
Post tax-xerrej
NUTS code: IE Éire/Ireland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
200,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
394,725.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
LGH1358C
Deskrizzjoni

CODEX system (fluidics and imaging)

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Education Procurement Service (EPS)
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: IE 6609370 G
Indirizz postali: University of Limerick, Co. Limerick
Belt: Castletroy
Kodiċi NUTS: IE
Pajjiż: IRL
Persuna ta' kuntatt: Maria Owens
Indirizz prinċipali: http://www.educationprocurementservice.ie
Elettronika permezz ta’:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=183542&B=ETENDERS_SIMPLE
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/03/2021 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
200,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
394,725.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Akoya Biosciences Inc.
Indirizz postali: 100 Campus Drive, 6th floor
Belt: Marlborough
Kodiċi postali: MA 01752
Pajjiż: USA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.