Publications Office of the EU
id-Danimarka-Ølstykke: Servizzi ta' ġbir ta' l-iskart - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

id-Danimarka-Ølstykke: Servizzi ta' ġbir ta' l-iskart

  • Ippubblikat
    24/06/2022
  • Skadenza
    20/07/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    20/07/2022
  • Aġġudikat
    10/08/2022
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Egedal Kommune
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DK013 Nordsjælland
Post tax-xerrej
NUTS code: DK013 Nordsjælland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90511000 Servizzi ta' ġbir ta' l-iskart
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
48,500,000.00 DKK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
52,000,000.00 DKK
Numru ta’ referenza tal-offerta
22/7665
Deskrizzjoni

Udbuddet er gennemført i henhold til Udbudslovens afsnit II (Lov nr. 1564 af 15/12/2015 med senere ændringer).
Egedal Kommune har udbudt hermed opgaven med indsamling og transport af de genanvendelige affaldsfraktioner, dvs.:
- Plast/Mad og Drikkevarekartoner (MDK)
- Papiraffald
- Glas
- Metal
- Pap
Kontraktstart er 1. januar 2023. Kontraktens længde er fastsat til 3 år, med mulighed for at forlænge i op til yderligere 12 måneder ved gensidig accept heraf fra begge parter.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://permalink.mercell.com/181779451.aspx
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
20/07/2022 23:59
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
48,500,000.00 DKK
Valur kuntrattwali finali
52,000,000.00 DKK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: HCS A/S Transport & Spedition
Indirizz postali: Hvissingevej 100
Belt: Glostrup
Kodiċi postali: 2600
Pajjiż: DNK
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.