Publications Office of the EU
il-Polonja-Białystok: Petrol mingħajr ċomb - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Białystok: Petrol mingħajr ċomb

  • Ippubblikat
    08/07/2022
  • Skadenza
    04/08/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    04/08/2022
  • Aġġudikat
    24/08/2022
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL84 Podlaskie
Post tax-xerrej
NUTS code: PL841 Białostocki
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09132100 Petrol mingħajr ċomb
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
14,229,400.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
13,745,570.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
26/S/22
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy transportem Wykonawcy, do zbiorników podziemnych w resortowej stacji paliw KWP w Białymstoku paliw płynnych: oleju napędowego ON i benzyny bezołowiowej PB95. Każda partia dostawy musi posiadać certyfikat jakości paliwa wystawiony przez producenta paliw. Paliwa płynne powinny odpowiadać wymogom jakościowym określonym w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2015r. poz. 1680 ze zm.) i spełniać wymogi określone w normach PN-EN 228+A1:2017 06, PN-EN 590+A1:2017-06 lub równoważne z ww. normami.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
Indirizz postali: ul. H. Sienkiewicza 65
Belt: Białystok
Kodiċi NUTS: PL841
Kodiċi postali: 15-003
Pajjiż: POL
Indirizz prinċipali: www.podlaska.policja.gov.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
04/08/2022 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
14,229,400.00 PLN
Valur kuntrattwali finali
13,745,570.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ARAN Sp. z o. o. Sp. k.
Indirizz postali: ul. Serocka 39
Belt: Wyszków
Kodiċi postali: 07-200
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.