Publications Office of the EU
Franza-Pont-à-Mousson: Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Pont-à-Mousson: Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati

  • Ippubblikat
    13/04/2022
  • Skadenza
    09/06/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    20/06/2022
  • Aġġudikat
    01/07/2022
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
EHPAD Saint François d'Assise
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Post tax-xerrej
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
39222000 Fornimenti ta' l-ikel
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
147,646.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
01-2022
Deskrizzjoni

fourniture de denrées alimentaires et ingrédients nécessaires a la réalisation des repas et prestations d'assistance technique

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: EHPAD Saint François d'Assise
Indirizz postali: 44 rue du Cardinal Mathieu
Belt: Pont à Mousson
Kodiċi NUTS: FRF31
Kodiċi postali: 54700
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Elettronika permezz ta’:
http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
20/06/2022 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
147,646.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: GVRS
Indirizz postali:
Belt: Le Plessis Belleville
Kodiċi postali: 60330
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.