Publications Office of the EU
in-Netherlands-Schiphol: Servizzi ta' l-inġinerija tad-dwal artifiċjali u naturali għall-bini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

in-Netherlands-Schiphol: Servizzi ta' l-inġinerija tad-dwal artifiċjali u naturali għall-bini

  • Ippubblikat
    08/04/2022
  • Skadenza
    20/05/2022
  • Aġġudikat
    15/07/2022
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
GEM A4 zone west C.V.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: NL329 Groot-Amsterdam
Post tax-xerrej
NUTS code: NL Nederland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71318100 Servizzi ta' l-inġinerija tad-dwal artifiċjali u naturali għall-bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
927,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Openbare Verlichting Schiphol Trade Park: Skyzone, Spark Avenue, Uitbreiding Spoor 2 en Kruising Imagination Avenue

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: GEM A4 zone west C.V.
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 21664410
Indirizz postali: Evert van de Beekstraat 356, The Outlook, gebouw C, tweede verdieping
Belt: SCHIPHOL
Kodiċi NUTS: NL
Kodiċi postali: 1118CZ
Pajjiż: NLD
Persuna ta' kuntatt: Martin de Koning
Indirizz prinċipali: http://www.schipholtradepark.nl
Elettronika permezz ta’:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/ddc7ef574989cf4fcb6e099c1ffd5230
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
927,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Heijmans Infra B.V.
Indirizz postali: Graafsebaan 67
Belt: ROSMALEN
Kodiċi postali: 5248JT
Pajjiż: NLD
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.