Publications Office of the EU
Spanja-Móstoles: Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-istallazzjonijiet tal-bini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Móstoles: Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-istallazzjonijiet tal-bini

  • Ippubblikat
    17/06/2022
  • Skadenza
    14/07/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    22/07/2022
  • Aġġudikat
    31/10/2022
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Rectorado de la Universidad Rey Juan Carlos
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES300 Madrid
Post tax-xerrej
NUTS code: ES300 Madrid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50700000 Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-istallazzjonijiet tal-bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,312,822.50 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
807,017.05 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2022081SERA
Deskrizzjoni

Servicio de mantenimiento preventivo, conductivo, técnico legal y correctivo de las instalaciones de Climatización y ACS de todos los edificios de la Universidad Rey Juan Carlos.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Rectorado de la Universidad Rey Juan Carlos
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: Q2803011B
Indirizz postali: Calle Tulipán, s/n
Belt: Móstoles
Kodiċi NUTS: ES300
Kodiċi postali: 28933
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Rectorado de la Universidad Rey Juan Carlos
Indirizz prinċipali: http://www.urjc.es/perfil-del-contratante
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/07/2022 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
2,312,822.50 EUR
Valur kuntrattwali finali
807,017.05 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: UTE MANTENIMIENTO CLIMA
Indirizz postali:
Belt: Valencia
Kodiċi postali:
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.