Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Kornwestheim: Sistemi ta' navigazzjoni u pożizzjonament globali (GPS jew ekwivalenti) - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Kornwestheim: Sistemi ta' navigazzjoni u pożizzjonament globali (GPS jew ekwivalenti)

  • Ippubblikat
    25/05/2021
  • Skadenza
    22/06/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    22/06/2021
  • Aġġudikat
    26/10/2021
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Land Baden-Württemberg vertreten durch das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Post tax-xerrej
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
38112100 Sistemi ta' navigazzjoni u pożizzjonament globali (GPS jew ekwivalenti)
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
733,950.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
LZBW-2021-02-019
Deskrizzjoni

Rahmenvereinbarung für die Beschaffung von Submeter GPS-Geräten für das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYYDYY97
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/06/2021 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
733,950.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: GEOsat GmbH
Indirizz postali: Löhberg 78
Belt: Mülheim an der Ruhr
Kodiċi postali: 45468
Pajjiż: DEU

Isem uffiċjali: GEOMATIK e.K. Dipl. Ing. (FH) H. Spahl
Indirizz postali: Ludwig-Thoma- Str. 18
Belt: Engelsberg
Kodiċi postali: 84549
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.