Publications Office of the EU
il-Kroazja-Zadar: Vetturi li jaħdmu bl-elettriku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Kroazja-Zadar: Vetturi li jaħdmu bl-elettriku

  • Ippubblikat
    08/04/2022
  • Skadenza
    28/04/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    28/04/2022
  • Aġġudikat
    24/06/2022
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Zračna luka Zadar d.o.o.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: HR033 Zadarska županija
Post tax-xerrej
NUTS code: HR033 Zadarska županija
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34144900 Vetturi li jaħdmu bl-elettriku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,500,000.00 HRK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
474,523.58 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
6/22 V.V.
Deskrizzjoni

Autobus za prijevoz putnika na električni pogon

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
28/04/2022 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
3,500,000.00 HRK
Valur kuntrattwali finali
474,523.58 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: MALLAGHAN ENGINEERING LIMITED
Indirizz postali: 69 Coalisland Road Dungannon County Tyrone N.Ireland
Belt: Dungannon
Kodiċi postali: BT71 6LA
Pajjiż: GBR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.