Publications Office of the EU
ir-Repubblika Ċeka-České Budějovice: Servizzi ta' l-assigurazzjoni ta' responsabbiltà tal-karozzi bil-magni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

ir-Repubblika Ċeka-České Budějovice: Servizzi ta' l-assigurazzjoni ta' responsabbiltà tal-karozzi bil-magni

  • Imħabbar
    16/05/2014
  • Ippubblikat
    21/11/2014
  • Skadenza
    17/02/2015
  • Ftuħ tal-offerti
    17/02/2015
  • Aġġudikat
    28/05/2015
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Jihočeský kraj
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66516100 Servizzi ta' l-assigurazzjoni ta' responsabbiltà tal-karozzi bil-magni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
60,000,000.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
57,460,920.00 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
OREG 61152/2014/pehr
Deskrizzjoni

Předmětem plnění veřejné zakázky je pojištění souboru vozidel Jihočeského kraje (cca 2 100 vozidel) na pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla (nazývané též jako povinné ručení) a havarijní pojištění vybraných vozidel Jihočeského kraje (cca 940 vozidel) od 1.7.2015. Předpokládá se uzavření pojistných smluv pro POV a HAV na dobu 5 let.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/02/2015 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
60,000,000.00 CZK
Valur kuntrattwali finali
57,460,920.00 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Indirizz postali: Pobřežní 665/21
Belt: Praha 8
Kodiċi postali: 186 00
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.