Publications Office of the EU
Franza-Royan: Fatturi b'għelm għall-ikel - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Royan: Fatturi b'għelm għall-ikel

  • Ippubblikat
    14/09/2021
  • Skadenza
    11/10/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    11/10/2021
  • Aġġudikat
    06/12/2021
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
destination royan atlantique
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRI32 Charente-Maritime
Post tax-xerrej
NUTS code: FRI32 Charente-Maritime
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
30199770 Fatturi b'għelm għall-ikel
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
552,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2021.F.01
Deskrizzjoni

fourniture et livraison de titres restaurant au profit des agents de l'office de Tourisme Communautaire " Destination Royan Atlantique "

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.marches-securises.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
11/10/2021 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
552,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: swile
Indirizz postali: 561 Rue Georges Melies
Belt: Montpellier
Kodiċi postali: 34000
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.