Publications Office of the EU
l-Isvezja-Skövde: Tiswija u manutenzjoni ta’ l-impjanti - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

l-Isvezja-Skövde: Tiswija u manutenzjoni ta’ l-impjanti

  • Ippubblikat
    07/06/2019
  • Skadenza
    08/07/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    09/07/2019
  • Aġġudikat
    06/09/2019
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Skövde kommun
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Post tax-xerrej
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45259000 Tiswija u manutenzjoni ta’ l-impjanti
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,000,000.00 SEK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,000,000.00 SEK
Numru ta’ referenza tal-offerta
SEN2019.0060
Deskrizzjoni

Uppdraget omfattar löpande behov av reparationer av kyl-, frys-, datakyl-, klimat-, och värmepumpsanläggningar. Även förebyggande underhåll samt service ingår i uppdraget.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afjhdpavum&GoTo=Tender
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
09/07/2019 00:00
Xerrejja
Tibro kommun
Karlborg kommun
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
4,000,000.00 SEK
Valur kuntrattwali finali
3,000,000.00 SEK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Billinge Kyl Aktiebolag
Indirizz postali: Karlslundsgatan 19
Belt: Falköping
Kodiċi postali: 52130
Pajjiż: SWE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.