Publications Office of the EU
Wykonanie robót budowlanych dla zadań inwestycyjnych planowanych przez Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej pn. „Przebudowa i nadbudowa Pawilonu nr I wraz z rozszerzeniem bazy diagnostycznej o pracownię PET/CT” w ramach programu inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa infrastruktury Beskidzkiego Centrum Onkologii- Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II" - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Wykonanie robót budowlanych dla zadań inwestycyjnych planowanych przez Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej pn. „Przebudowa i nadbudowa Pawilonu nr I wraz z rozszerzeniem bazy diagnostycznej o pracownię PET/CT” w ramach programu inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa infrastruktury Beskidzkiego Centrum Onkologii- Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II"

  • Ippubblikat
    26/08/2026
  • Illum
    31/08/2026
  • Skadenza
    14/09/2026
  • Ftuħ tal-offerti
    14/09/2026
Status
Ippubblikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Beskidzkie Centrum Onkologii- Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL225 Bielski
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
DZP.271.54.2026
Deskrizzjoni

Przedmiot zamówienia stanowi część programu inwestycyjnego pn. „Rozbudowa infrastruktury Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej obejmująca: Pawilon I oraz rozszerzenie bazy diagnostycznej o nową pracownię PET-CT”, realizowanego na podstawie umowy nr DOI/FM/SIS/ONKO/2026/2326/133 zawartej z Ministrem Zdrowia i współfinansowanego ze środków Funduszu Medycznego – Subfunduszu Infrastruktury Strategicznej. W ramach inwestycji będącej przedmiotem niniejszego postępowania realizowane będą poniższe zadania: Zadanie A- Przebudowa i nadbudowa Pawilonu I BCO Zadanie B- Rozbudowa o Pracownię PET/CT oraz częściowa przebudowa Pawilonu II

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://platformazakupowa.pl/pn/onkologia_bielsko/proceedings
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://platformazakupowa.pl/pn/onkologia_bielsko/proceedings
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/09/2026 10:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Dodatkowy okres gwarancji i rękojmi za wykonane roboty budowlane (G)
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.