Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Barlad: Soluzzjonijiet tal-perfużjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

ir-Rumanija-Barlad: Soluzzjonijiet tal-perfużjoni

  • Ippubblikat
    01/09/2015
  • Skadenza
    09/10/2015
  • Ftuħ tal-offerti
    12/10/2015
  • Aġġudikat
    23/10/2015
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Spitalul Municipal de Urgenta „Elena Beldiman” Barlad
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO216 Vaslui
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33692400 Soluzzjonijiet tal-perfużjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
33,900.00 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
664,087,499,641.00 RON
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
34
Numru ta’ referenza tal-offerta
15286/ 11.08.2015
Deskrizzjoni

Acord cadrul de furnizare medicamente Solutii perfuzabile – 35 loturi:
1 Apa distilata pro. injectione sol. inj. fl. 500 ml
2 Calcii gluconas sol. inj. fl. 94 mg/ml – 10 ml
3 Com. aminoacizi 10 % + taurina sol. perf. fl. 10 % – 500 ml
4 Com. aminoacizi 5 % sol. perf. fl. 5 % – 500 ml
5 Com. Aminosteril N – hepa 8 % sol. perf. fl. 8 % – 500 ml
6 Com. Fresubin HEPA / COMB.
NUTRICOMP HEPA SOL.NUTR. FL/PG 500 ML
7 COM.FRESUBIN RENAL SOL.NUTR. FL/PG
8 COM.NEPHROTECT SOL .PERF. l FL 250ml
9 COMB.NUTRICOMP 500ML/
FRESUBIN SOL.NUTR. FL/PG 500ML
10 COMBINATII LIPIDE CU LCT 20 % FL 20 %
11 COMBINATII NUTRITIE
PARENTERALA EMULSIE PG tricam 1875ml
12 COMBINATII RINGER SOL. PERF. FL 250 ML
13 COMBINATII RINGER SOL.PERF. FLC 500 ML
14 COMBINATII RINGER LACTAT SOL. PERF FL 500 ML
15 DEXTRANUM 70 – GLUCOZA SOL.5 % SOL. PERF. FL 500ML
16 DEXTRANUM 70 – SER FIZIOLOG 0.9%SOL. PERF. FL 500ML
17 GELATINA SUCCINILATA SOL. PERF FL 20g/500ml – 4 %"
18 GLUCOSUM – 5 % SOL. PERF FL 250ML
19 GLUCOSUM – 5 % SOL. PERF FL 500ML
20 GLUCOSUM 10 % SOL. PERF FL /250ML
21 GLUCOSUM 10 % SOL. PERF FL 500ML
22 GLUCOSUM 33 % SOL. INJ. F 10ML
23 HYDROXYETHYL – AMIDON 10 % SOL. PERF. FL 500ML
24 HYDROXYETHYL – AMIDON 6 % SOL. PERF FL 500ml
25 HYDROXYETHYL – AMIDON
TAMP.6 % in RINGER SOL. PERF FL 500ml
26 KALII CHLORIDUM 74.56MG/ML SOL. PERF FL 100ml
27 MANNITOLUM 15 % SOL. PERF FL 250 ml
28 MANNITOLUM 20 % SOL .PERF FL 250 ml
29 NATRII CHLORIDUM 0.9 % SOL. PERF FL 1000ML
30 NATRII CHLORIDUM 0.9 % SOL. PERF FL 2000ML
31 NATRII CHLORIDUM 0.9 % SOL. PERF FL250ML
32 NATRII CHLORIDUM 0.9 % SOL. PERF FL 500ML
33 NATRII CHLORIDUM 5.85 % SOL. PERF FL 100ML
34 NATRII HYDROGEN CARBONAS 8.4 % SOL.PERF. FL 250 ML/ 500ML.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
12/10/2015 18:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.