Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Kaiserslautern: Sistema ta’ l-amministrazzjoni tal-librerija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

il-Ġermanja-Kaiserslautern: Sistema ta’ l-amministrazzjoni tal-librerija

  • Aġġudikat
    24/01/2024
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Hochschule Kaiserslautern
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEB32 Kaiserslautern, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: DEB32 Kaiserslautern, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
48161000 Sistema ta’ l-amministrazzjoni tal-librerija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
100,024.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Is-suġġett tal-akkwist ippjanat huwa l-konklużjoni ta’ ftehim ta’ kooperazzjoni għall-użu konġunt tas-sistema ta’ ġestjoni tal-librerija bbażata fuq il-cloud ALMA fin-network HBZ.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
100,024.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.