Publications Office of the EU
"Oġġetti konsumabbli għat-teknika komputazzjonali" - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

"Oġġetti konsumabbli għat-teknika komputazzjonali"

  • Ippubblikat
    09/09/2025
  • Skadenza
    08/10/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    08/10/2025
  • Aġġudikat
    01/12/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: RO321 Bucureşti
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
30125000 Partijiet u aċċessorji ta' l-apparat tal-fotokopji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,626,346.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
1590236/2025/244
Deskrizzjoni

L-għan tal-ftehim qafas huwa x-xiri ta’ oġġetti konsumabbli għat-teknika tal-kalkolu u l-konsenja tagħhom lill-uffiċċji rappreżentattivi tar-Reġistru Rumen tal-Karozzi-R.A., xiri li jsir minn fondi proprji. Kwalunkwe operatur ekonomiku interessat għandu d-dritt li jitlob kjarifiki jew informazzjoni addizzjonali fir-rigward tad-dokumentazzjoni tal-offerta (l-Artikolu 160(1) tal-Liġi 98/2016 u l-Artikolu 103(1) tad-Deċiżjoni tal-Gvern Nru 395, kif emendata), soġġett għal skadenza ta’ 18-il jum qabel id-data tal-għeluq għas-sottomissjoni tal-offerti. - L-awtorità kontraenti se twieġeb b’mod konsolidat, ċar u komplut għat-talbiet kollha għal kjarifiki/informazzjoni addizzjonali fil-11-il jum qabel l-iskadenza stabbilita għas-sottomissjoni tal-offerti (l-Artikoli 160(2) u 161(1) tal-Liġi Nru 98/2016 u l-Artikoli 27(2) sa (4) u 103(2) tad-Deċiżjoni tal-Gvern Nru 395/2016). - L-awtorità kontraenti mhux se twieġeb għal talba għal kjarifiki/informazzjoni addizzjonali riċevuta fi żmien 17-il jum qabel l-iskadenza stabbilita għas-sottomissjoni tal-offerti, u t-talba titqies li ġiet sottomessa tard.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.e-licitatie.ro
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.e-licitatie.ro
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
08/10/2025 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Pretul ofertei
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
2,626,346.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Mida Soft Business
Indirizz postali:
Belt: Bucuresti
Kodiċi postali: 062076
Pajjiż:
Isem uffiċjali: BLUE OFFICE TRADING
Indirizz postali:
Belt: Bucuresti
Kodiċi postali: 052083
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Mida Soft Business
Indirizz postali:
Belt: Bucuresti
Kodiċi postali: 062076
Pajjiż:
Isem uffiċjali: BLUE OFFICE TRADING
Indirizz postali:
Belt: Bucuresti
Kodiċi postali: 052083
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.