Publications Office of the EU
in-Norveġja-Oslo: Xogħol ta’ stallazzjoni ta’ l-apparat tat-tkessieħ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

in-Norveġja-Oslo: Xogħol ta’ stallazzjoni ta’ l-apparat tat-tkessieħ

  • Ippubblikat
    05/05/2017
  • Skadenza
    16/06/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    16/06/2017
  • Aġġudikat
    05/07/2017
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Statens vegvesen
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: NO Norge
Post tax-xerrej
NUTS code: NO Norge
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45331230 Xogħol ta’ stallazzjoni ta’ l-apparat tat-tkessieħ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,500,000.00 NOK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,300,000.00 NOK
Numru ta’ referenza tal-offerta
17/60399
Deskrizzjoni

There are several ICT rooms and ICT technical rooms with cooling that no longer functions satisfactory in the Norwegian Public Roads Administration's premises in Brynsengfaret 6, which are to be replaced with modern and more energy friendly technology that automatically regulates the cooling.
There is a need for a higher degree of security when notifying errors.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Statens vegvesen
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 971 032 081
Indirizz postali: Postboks 8142 Dep
Belt: Oslo
Kodiċi NUTS: NO
Kodiċi postali: 0033
Pajjiż: NOR
Persuna ta' kuntatt: Leif Oddbjørn Møller
Indirizz prinċipali: www.vegvesen.no
Elettronika permezz ta’:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=185868&B=VEGVESEN
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
16/06/2017 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,500,000.00 NOK
Valur kuntrattwali finali
1,300,000.00 NOK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Itek AS
Indirizz postali: Havnegata 1
Belt: Lillesand
Kodiċi postali: 4790
Pajjiż: NOR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.