Publications Office of the EU
il-Polonja-Gdynia: Diesel karburanti - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Gdynia: Diesel karburanti

  • Aġġudikat
    02/10/2018
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL Polska
Post tax-xerrej
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09134200 Diesel karburanti
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,500,000.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,797,437.30 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZP-MP-3805-2/2018
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy paliwa żeglugowego lekkiego MGO w ilości 560 ton dla jednostek pływających Urzędu Morskiego w Gdyni.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
1,500,000.00
Valur kuntrattwali finali
3,797,437.30 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: OKTAN BRZESKI, GRZENKOWICZ Spółka Jawna
Indirizz postali: Bohaterów Westerplatte 7
Belt: Słupsk
Kodiċi postali: 76-200
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.