Publications Office of the EU
Franza-Auch: Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-ippjanar - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Auch: Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-ippjanar

  • Ippubblikat
    12/07/2019
  • Skadenza
    10/09/2019
  • Aġġudikat
    14/12/2021
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
département de Gers
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRJ24 Gers
Post tax-xerrej
NUTS code: FRJ24 Gers
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71240000 Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-ippjanar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
248,364.13 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Moegymnase
Deskrizzjoni

mission de base loi Mop avec Visa et Exe partiel.Construction d'un gymnase, dans l'enceinte du collège de Fleurance (32), réaménagement de la cour et de l'entrée de l'établissement, aménagement de l'avenue au droit du collège.Qualité environnementale performante et prise en compte de la proximité de monuments historiques. Usage double : 300 élèves et associations sportives locales.La cour devra répondre aux attentes des utilisateurs dans un espace réduit. Collège ouvert sur la ville via un parvis et un espace couvert pour le stationnement des deux roues.Gymnase disposant d'une aire d'activité de type C+ avec surface artificielle d'escalade et comprenant hall d'entrée, vestiaires, sanitaires, espaces de stockages, bureau et locaux techniques. Hauteur utile sous plafond de 7 mètres minimum à 9 mètres maximum.Enveloppe affectée aux travaux : 2 470 000 euro(s) (H.T.).

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://marches.gers.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Xerrejja
département du Gers - direction Patrimoine Immobilier : Cellule Finances, achat, évaluation
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Other
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
248,364.13 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SARL Bablet Pellegatta
Indirizz postali: Lamothe Endo
Belt: Fleurance
Kodiċi postali: 32500
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.