Publications Office of the EU
Spanja-Madrid: Tiswija, manutenzjoni u servizzi assoċċjati relatati ma’ l-apparat marittimu u apparat ieħor - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Spanja-Madrid: Tiswija, manutenzjoni u servizzi assoċċjati relatati ma’ l-apparat marittimu u apparat ieħor

  • Ippubblikat
    13/12/2018
  • Skadenza
    16/01/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    23/01/2019
  • Illum
    06/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES300 Madrid
Post tax-xerrej
NUTS code: ES300 Madrid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50240000 Tiswija, manutenzjoni u servizzi assoċċjati relatati ma’ l-apparat marittimu u apparat ieħor
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
835,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
EM18-567
Deskrizzjoni

Mantenimiento preventivo y correctivo de los equipos de puente.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: Q2867021D
Indirizz postali: C/ Fruela, 3
Belt: Madrid
Kodiċi NUTS: ES300
Kodiċi postali: 28011
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Indirizz prinċipali: http://www.salvamentomaritimo.es/sm/conocenos/contratacion/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/01/2019 10:30
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.