Publications Office of the EU
Franza-Albertville: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' mejns għat-tisħin distrettwali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Albertville: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' mejns għat-tisħin distrettwali

  • Ippubblikat
    26/05/2018
  • Skadenza
    03/07/2018
  • Aġġudikat
    08/08/2018
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Ville d'Albertville
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRK27 Savoie
Post tax-xerrej
NUTS code: FRK27 Savoie
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45232140 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' mejns għat-tisħin distrettwali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,799,265.73 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
Ao18005
Deskrizzjoni

Le présent marché décrit les travaux à réaliser dans le cadre de la réalisation de panoplies de sous-stations pour le réseau de chaleur d'Albertville.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Mairie d'Albertville: Service de la commande publique
Indirizz postali: 12 cours de l'Hôtel de Ville, CS 60104
Belt: Albertville
Kodiċi NUTS: FRK27
Kodiċi postali: 73207
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: http://www.marches-publics.info
Elettronika permezz ta’:
http://www.marches-publics.info
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.