Publications Office of the EU
SI-Brnik - Aerodrom: Vetturi għat-tifi tan-nar - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SI-Brnik - Aerodrom: Vetturi għat-tifi tan-nar

  • Ippubblikat
    15/02/2013
  • Skadenza
    26/03/2013
  • Ftuħ tal-offerti
    26/03/2013
  • Aġġudikat
    03/05/2013
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SI042 Gorenjska
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34144210 Vetturi għat-tifi tan-nar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
888,600.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
JN-2013-B1-PTS/2/BK
Deskrizzjoni

Predmet javnega naročila je dobava vozila za reševanje in gašenje požarov na letališču, opremljenega z zgibno teleskopsko roko in konico za prebijanje oplate letala (HRET).

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/03/2013 12:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,000,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
888,600.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: MI Star d.o.o., Ljubljana
Indirizz postali: Pot k sejmišču 28A
Belt: Ljubljana - Črnuče
Kodiċi postali: 1231
Pajjiż: SVN
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.