Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Onești: Soluzzjonijiet injettabbli - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

ir-Rumanija-Onești: Soluzzjonijiet injettabbli

  • Ippubblikat
    23/01/2019
  • Skadenza
    22/02/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    22/02/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Spitalul Municipal „Sf. Ierarh Dr. Luca” Onești
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO211 Bacău
Post tax-xerrej
NUTS code: RO211 Bacău
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33692500 Soluzzjonijiet injettabbli
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,310,626.00 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
64
Numru ta’ referenza tal-offerta
3/1087
Deskrizzjoni

Medicamente — Solutii injectabile 2019, 64 loturi. Elaborarea si evaluarea ofertelor se va face conform cantitatilor specificate in caietul de sarcini si in propunerea si financiara referitor la suplimentarea cu acte aditionale: Cantitatile estimate pentru suplimentare cu acte aditionale in perioada 1.1–30.4.2020 se regasesc la fiecare lot, sectiune „informatii suplimentare” II.2.14) Autoritatea contractanta are dreptul de a opta pentru suplimentarea cantitatilor de produse conditionat de existenta resurselor financiare alocate cu aceasta destinatie.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Spitalul Municipal „Sf. Ierarh Dr. Luca” Onești
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: Romania
Indirizz postali: Str. Perchiului nr. 1
Belt: Onești
Kodiċi NUTS: RO211
Kodiċi postali: 601048
Pajjiż: ROU
Persuna ta' kuntatt: Silvia Gabriela Onu
Indirizz prinċipali: www.spitalonesti.ro
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/02/2019 15:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.