Publications Office of the EU
Sanierung Freibad Adendorf - Fliesenarbeiten - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sanierung Freibad Adendorf - Fliesenarbeiten

  • Ippubblikat
    15/11/2024
  • Skadenza
    17/12/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    17/12/2024
  • Aġġudikat
    06/02/2025
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Gemeinde Adendorf
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE935 Lüneburg, Landkreis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45431000 Xogħol tat-tqegħid tal-madum
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
59,931.50 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
024-GAD-32
Deskrizzjoni

Neubau Umkleide- und Sanitärgebäude, ca. 400 m² BGF

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.meinauftrag.rib.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.meinauftrag.rib.de
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/12/2024 11:00
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Der Preis ist das einzige Kriterium
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 100
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
59,931.50 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Fliesen & Trockenbau Christian Noack
Indirizz postali:
Belt: Kalbe/Milde
Kodiċi postali: 39624
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.