Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Lohheide: Servizzi tat-tindif ta' bini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Lohheide: Servizzi tat-tindif ta' bini

  • Ippubblikat
    23/10/2023
  • Ikkanċellat
    27/10/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    06/12/2023
  • Illum
    06/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Bundeswehr-Dienstleistungszentrum Bergen
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE931 Celle
Post tax-xerrej
NUTS code: DE931 Celle
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90911200 Servizzi tat-tindif ta' bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
6002541244-BwDLZ Bergen
Deskrizzjoni

Rahmenvertrag über Gebäudereinigung Fliegerhorst Faßberg
Annullierung der Bekanntmachung. Das Verfahren muss aufgrund der Umstellung auf eForms erneut angelegt werden, da die Bereitstellung der Vergabeunterlagen auf der eVergabe-Plattform ab dem 16.10. systembedingt unterbunden wurde. Eine erneute Bekanntmachung mit Bereitstellung der Vergabeunterlagen ist erst nach erfolgter Softwareaktualisierung voraussichtlich ab dem 26.10.23 wieder möglich.
Die Fristen im neu angelegten Verfahren werden entsprechend aktualisiert.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Bundeswehr-Dienstleistungszentrum Bergen
Indirizz postali: Bergen - Hohne MB 28
Belt: Lohheide
Kodiċi NUTS: DE931
Kodiċi postali: 29303
Pajjiż: DEU
Persuna ta' kuntatt: Herrn Schrödter
Indirizz prinċipali: http://evergabe-online.de/
Elettronika permezz ta’:
http://evergabe-online.de/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
06/12/2023 13:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.