Publications Office of the EU
l-Isvezja-Kramfors: Apparat u aċċessorji tal-kompjuter - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Isvezja-Kramfors: Apparat u aċċessorji tal-kompjuter

  • Ippubblikat
    27/10/2017
  • Skadenza
    29/11/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    30/11/2017
  • Aġġudikat
    01/12/2017
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Kramfors kommun
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SE Sverige
Post tax-xerrej
NUTS code: SE Sverige
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
20,000,000.00 SEK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
22,232,514.00 SEK
Numru ta’ referenza tal-offerta
KS 2017/444
Deskrizzjoni

Varor och tjänster inom IT Infrastruktur.
Målet är att hitta en strategisk samarbetspartner som ser till helheten och stödjer oss i fortsatt utveckling och vi förväntar oss ett långsiktigt engagemang.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Kramfors kommun
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 212000-2429
Indirizz postali: Torggatan 2
Belt: Kramfors
Kodiċi NUTS: SE
Kodiċi postali: 872 80
Pajjiż: SWE
Indirizz prinċipali: http://www.e-avrop.com
Elettronika permezz ta’:
https://www.e-avrop.com/kramfors/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=31359
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
30/11/2017 00:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
20,000,000.00 SEK
Valur kuntrattwali finali
22,232,514.00 SEK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Atea Sverige AB
Indirizz postali: Tunagatan 20
Belt: Borlänge
Kodiċi postali: 78434
Pajjiż: SWE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.