Publications Office of the EU
ir-Repubblika Ċeka-Liberec: Makkinarju varju għal skopijiet speċjali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

ir-Repubblika Ċeka-Liberec: Makkinarju varju għal skopijiet speċjali

  • Imħabbar
    03/04/2013
  • Ippubblikat
    21/06/2013
  • Skadenza
    23/09/2013
  • Ftuħ tal-offerti
    23/09/2013
  • Aġġudikat
    06/12/2013
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Technická univerzita v Liberci
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
42990000 Makkinarju varju għal skopijiet speċjali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
16,000,000.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
15,500,000.00 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Zařízení na výrobu kovových dílů aditivním způsobem.
Princip požadované technologie je spékáním kovových prášků po vrstvách pomocí laseru, a to přímo na základě 3D digitálních dat.
Tato technologie je označována také jako 3D tisk či Rapid Prototyping.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/09/2013 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
16,000,000.00 CZK
Valur kuntrattwali finali
15,500,000.00 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SLM Solutions GmbH
Indirizz postali: Roggenhoster Str. 9c
Belt: Lübeck
Kodiċi postali: 23556
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.