Publications Office of the EU
il-Latvja-Riga: Servizzi bankarji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Latvja-Riga: Servizzi bankarji

  • Ippubblikat
    15/04/2014
  • Skadenza
    22/04/2014
  • Ftuħ tal-offerti
    22/04/2014
  • Aġġudikat
    18/07/2014
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
SIA Rīgas pilsētbūvnieks
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: LV006 Rīga
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66110000 Servizzi bankarji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
134,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
SIA RPB 2014/8
Deskrizzjoni

Noguldījumu pakalpojumu iegāde SIA “Rīgas pilsētbūvnieks vajadzībām”.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/04/2014 11:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
134,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: AS Nordea Bank AB
Indirizz postali: Krišjāņa Valdemāra iela 62
Belt: Rīga
Kodiċi postali: 1013
Pajjiż: LVA

Isem uffiċjali: AS Citadele banka
Indirizz postali: Republikas laukums 2A
Belt: Rīga
Kodiċi postali: 1010
Pajjiż: LVA

Isem uffiċjali: AS SEB banka
Indirizz postali: Meistaru iela 1, Valdlauči
Belt: Ķekavas
Kodiċi postali: 1076
Pajjiż: LVA

Isem uffiċjali: AS Swedbank
Indirizz postali: Balasta dambis 1a
Belt: Rīga
Kodiċi postali: 1048
Pajjiż: LVA

Isem uffiċjali: AS DNB banka
Indirizz postali: Skanstes iela 12
Belt: Rīga
Kodiċi postali: 1013
Pajjiż: LVA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.