Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Bayrischzell: Magni tat-tifi tan-nar - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Bayrischzell: Magni tat-tifi tan-nar

  • Ippubblikat
    08/07/2014
  • Skadenza
    03/09/2014
  • Ftuħ tal-offerti
    03/09/2014
  • Aġġudikat
    28/10/2014
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Gemeinde Bayrischzell
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE21F Miesbach
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34144213 Magni tat-tifi tan-nar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
312,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
281,562.26 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Beschaffung eines Löschgruppenfahrzeugs LF 20 nach DIN 14502, EN 1846, 14530 Teil 11 für die Feuerwehr Bayrischzell.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
03/09/2014 16:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.