Publications Office of the EU
Il-Greċja-Chora Naxoy: Sistema ta' sorveljanza bit-telemetrija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Il-Greċja-Chora Naxoy: Sistema ta' sorveljanza bit-telemetrija

  • Ippubblikat
    17/12/2019
  • Skadenza
    31/01/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    07/02/2020
  • Aġġudikat
    03/11/2020
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Δήμος Νάξου και Μικρών Κυκλάδων
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: EL422 Άνδρος, Θήρα, Κέα, Μήλος, Μύκονος, Νάξος, Πάρος, Σύρος, Τήνος
Post tax-xerrej
NUTS code: EL422 Άνδρος, Θήρα, Κέα, Μήλος, Μύκονος, Νάξος, Πάρος, Σύρος, Τήνος
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
32441100 Sistema ta' sorveljanza bit-telemetrija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,200,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,139,700.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Προμήθεια, εγκατάσταση και θέση σε λειτουργία ενός ολοκληρωμένου συστήματος τηλεελέγχου και τηλεχειρισμού, για την εξασφάλιση της ποιότητας τού πόσιμου ύδατος, και της μείωσης των διαρροών του Δήμου Νάξου και Μικρών Κυκλάδων.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Δήμος Νάξου και Μικρών Κυκλάδων
Indirizz postali: Χώρα Νάξου
Belt: Νάξος
Kodiċi NUTS: EL422
Kodiċi postali: 843 00
Pajjiż: GRC
Persuna ta' kuntatt: Μιχάλης Τριαντάφυλλος
Indirizz prinċipali: http://www.e-naxos.eu
Elettronika permezz ta’:
www.promitheus.gov.gr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
07/02/2020 10:00
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,200,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
1,139,700.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Α.ΚΑΤ.Τ. Ανώνυμος Τεχνική Κατασκευαστική Εμπορική και Πληροφορικής Εταιρεία
Indirizz postali: Λεωφόρος Αγίου Δημητρίου 251
Belt: Άγιος Δημήτριος
Kodiċi postali:
Pajjiż: GRC
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.