Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Berlin: Servizzi tar-reklamar u l-marketing - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Berlin: Servizzi tar-reklamar u l-marketing

  • Aġġudikat
    29/01/2018
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Berliner Bäder-Betriebe AöR
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE30 Berlin
Post tax-xerrej
NUTS code: DE30 Berlin
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79340000 Servizzi tar-reklamar u l-marketing
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,800,000.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,800,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
BBB-2017-0020
Deskrizzjoni

Leistungsgegenstand ist die Entwicklung einer Kommunikationsstrategie sowie die Konzeption, Planung und Durchführung von auf dieser Kommunikationsstrategie aufbauenden Maßnahmen. Auf Grundlage dieses Vergabeverfahrens soll eine Rahmenvereinbarung abgeschlossen werden.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
2,800,000.00
Valur kuntrattwali finali
2,800,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Peperoni Werbe- und PR-Agentur GmbH
Indirizz postali:
Belt: Potsdam
Kodiċi postali:
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.