Publications Office of the EU
Franza-Noyon: Servizzi ta' messaġġi elettroniċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Noyon: Servizzi ta' messaġġi elettroniċi

  • Ippubblikat
    19/04/2021
  • Skadenza
    26/05/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    26/05/2021
  • Aġġudikat
    10/08/2021
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
ccpn
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRE22 Oise
Post tax-xerrej
NUTS code: FRE22 Oise
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
64216100 Servizzi ta' messaġġi elettroniċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
360,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
349,943.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
216200020
Deskrizzjoni

l'Objet de la présente consultation est de proposer un outil commun de messagerie électronique à la communauté de communes du Pays Noyonnais (Ccpn), à la ville de de Noyon et au CCAS de Noyon. La Communauté de communes est le coordonnateur du groupement

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.marches-securises.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/05/2021 13:00
Xerrejja
ccas de Noyon
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
360,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
349,943.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: factor fx sarl
Indirizz postali: 466 rue de la Parfonterie
Belt: Granville
Kodiċi postali: 50400
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.