Publications Office of the EU
analiżi tan-netwerk tal-vettur tal-mewġ millimetru - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

analiżi tan-netwerk tal-vettur tal-mewġ millimetru

  • Ippubblikat
    03/03/2026
  • Skadenza
    07/04/2026
  • Aġġudikat
    08/05/2026
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Technische Universität Clausthal - Institut für Elektrische Informationstechnik
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE916 Goslar
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
435,822.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
02404/7070/10
Deskrizzjoni

Apparat għall-analiżi tan-netwerk tal-vettur tal-mewġ millimetru

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju: Summe der in den Bewertungskriterien erreichten Punkte
Tip: quality
Deskrizzjoni: s. Leistungsbeschreibung
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 40.00000000
Kriterju: Preis
Tip: price
Deskrizzjoni: Der Preis fließt als Kriterium in die entscheidende Gewichtung des Gesamtangebotes mit ein. Das preisgünstigste Angebot erhält die volle Punktzahl von 10 Punkten. Ein Angebot, dessen Gesamtpreis eineinhalbmal so hoch wie der niedrigste Angebotspreis ist, erhält keine Punkte. Angebote, deren Preis zwischen dem niedrigsten Angebotspreis und dem eineinhalb- fachen niedrigsten Angebotspreis liegen, erhalten eine linear berechnete Punktzahl
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 40.00000000
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
435,822.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Rohde & Schwarz GmbH & Co. KG
Indirizz postali:
Belt: München
Kodiċi postali: 81671
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.