Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Timișoara: Anti-infettivi ġenerali għall-użu sistematiku, u vaċċini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Rumanija-Timișoara: Anti-infettivi ġenerali għall-użu sistematiku, u vaċċini

  • Aġġudikat
    27/01/2022
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO424 Timiş
Post tax-xerrej
NUTS code: RO424 Timiş
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33651000 Anti-infettivi ġenerali għall-użu sistematiku, u vaċċini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,025,097.80
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
32,400.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
2487647_2022_PAAPD1333842
Deskrizzjoni

• Achizitie medicamente negociere 1 - 2022 (ANTIINFECTIOASE GENERALE PENTRU UZ SISTEMIC , HEPARINA SI DERIVATII SAI, MEDICAMENTE PENTRU SISTEMUL RESPIRATOR,SOLUTII PERFUZABILE, MEDICAMENTE UTILIZATE IN CARDIOLOGIE, ANTIVIRALE PENTRU UZ SISTEMIC,Antidiareice, antiinflamatoare şi antiinfecţioase intestinale,Antihemoragice, Psiholeptice,Anestezice, Vitamine, Analgezice,Diverse medicamente, ANTIMICOTICE PENTRU UZ SISTEMIC, MEDICAMENTE PT TRACTUL DIGESTIV. )
• Cod CPV 33651000-8,33141550-0,33670000-7,33692400-1,33622100-7, 24451400-4,33614000-7,33621200-1,33661500-6,33661100-2,33616000-1, 33661200-3, 33690000-3, 33651200-0,33610000-9.
val. estimata min/max 854.08/3025097.80 lei, exclusiv TVA

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
3,025,097.80
Valur kuntrattwali finali
32,400.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: BIO EEL S.R.L.
Indirizz postali: Strada Bega, Nr. 5
Belt: Targu Mures
Kodiċi postali: 540390
Pajjiż: ROU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.