Publications Office of the EU
in-Netherlands-Ridderkerk: Makkinarju, appart, tagħmir u oġġetti tal-konusm elettriċi. Dawl - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

in-Netherlands-Ridderkerk: Makkinarju, appart, tagħmir u oġġetti tal-konusm elettriċi. Dawl

  • Ippubblikat
    17/11/2020
  • Skadenza
    23/12/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    23/12/2020
  • Aġġudikat
    17/02/2021
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Waterschap Hollandse Delta
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: NL Nederland
Post tax-xerrej
NUTS code: NL Nederland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
31000000 Makkinarju, appart, tagħmir u oġġetti tal-konusm elettriċi. Dawl
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

De aanbesteding heeft tot doel om raamovereenkomsten af te sluiten met leveranciers in het kader van opdrachten verstrekking voor het leveren van (elektro-) technische gebruiks- en verbruiksartikelen, gereedschap en klein materiaal aan WSHD

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Waterschap Hollandse Delta
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 21767759
Indirizz postali: Handelsweg 100
Belt: Ridderkerk
Kodiċi NUTS: NL
Kodiċi postali: 2988 DC
Pajjiż: NLD
Persuna ta' kuntatt: Geert Mans
Indirizz prinċipali: http://www.wshd.nl
Elettronika permezz ta’:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/1d9afe53483112b2385cb572002853a5
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/12/2020 13:10
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.