Publications Office of the EU
il-Litwanja-Vilnius: Sinjali tat-toroq - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Litwanja-Vilnius: Sinjali tat-toroq

  • Ippubblikat
    20/02/2019
  • Skadenza
    22/03/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    22/03/2019
  • Aġġudikat
    10/05/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: LT Lietuva
Post tax-xerrej
NUTS code: LT Lietuva
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34992200 Sinjali tat-toroq
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
263,070.75 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Pirkimo objektas: prekės ir susijusios paslaugos, nurodytos techninėje specifikacijoje (toliau bendrai – prekės). Perkančioji organizacija nereikalauja, kad esmines užduotis atliktų pats pasiūlymą pateikęs dalyvis, o jeigu pasiūlymą pateikė tiekėjų grupė, – tos grupės partneris. Terminai: prekių tiekimo ir susijusių paslaugų teikimo terminai nurodyti šio pirkimo techninėje specifikacijoje (toliau – techninė specifikacija). Pirkimo sutarties galiojimo terminas – 36 (trisdešimt šeši) mėnesiai. Pirkimo objektas neskaidomas į dalis. Tiekėjai privalo siūlyti visą prekių kiekį.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 124644360
Indirizz postali: Žolyno g. 15
Belt: Vilnius
Kodiċi NUTS: LT
Kodiċi postali: LT-10209
Pajjiż: LTU
Persuna ta' kuntatt: Marius Lazauskas
Indirizz prinċipali: http://www.vilniustransport.lt
Elettronika permezz ta’:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=443632&B=PPO
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/03/2019 12:45
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
263,070.75 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: UAB „Biseris“
Indirizz postali: Ukmergės g. 322
Belt: Vilnius
Kodiċi postali:
Pajjiż: LTU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.