Publications Office of the EU
Franza-Pariġi: Taħriġ u simulazzjoni f'tagħmir ta' sigurtà - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Pariġi: Taħriġ u simulazzjoni f'tagħmir ta' sigurtà

  • Ippubblikat
    09/10/2018
  • Skadenza
    09/11/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    09/11/2018
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Ministère de la Défense
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR10 Île de France
Post tax-xerrej
NUTS code: FR10 Île de France
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
80610000 Taħriġ u simulazzjoni f'tagħmir ta' sigurtà
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
DICoD_2018.31.02.00.370.75.01
Deskrizzjoni

La présente consultation a pour objet l'organisation de la pression médiatique et sociétale simulées des exercices de sécurité nucléaire au profit du ministère des armées.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Ministère de la Défense
Indirizz postali: 60 boulevard du Général Martial Valin
Belt: Paris Cedex 15
Kodiċi NUTS: FR10
Kodiċi postali: 75509
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=387720&orgAcronyme=g7h
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
09/11/2018 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.