Publications Office of the EU
Ir-Renju Unit-Bristol: Servizzi rekreazzjonali, kulturali u sportivi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ir-Renju Unit-Bristol: Servizzi rekreazzjonali, kulturali u sportivi

  • Imħabbar
    10/04/2014
  • Ippubblikat
    03/05/2014
  • Skadenza
    06/06/2014
  • Aġġudikat
    03/06/2016
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Bristol City Council
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: UKK11 Bristol, City of
Post tax-xerrej
NUTS code: UKK11 Bristol, City of
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
92000000 Servizzi rekreazzjonali, kulturali u sportivi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
38,000,000.00 GBP
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
38,000,000.00 GBP
Numru ta’ referenza tal-offerta
Proactis Reqd 1001017 & 1001139
Deskrizzjoni

Bristol City Council has awarded a service concession contract for an operator for Bristol's new indoor entertainment arena. This is a service concession contract and accordingly is not subject to the tendering requirements set out in the 2006 Public Procurement Regulations.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
38,000,000.00 GBP
Valur kuntrattwali finali
38,000,000.00 GBP
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SMG Europe Holding Limited
Indirizz postali: Metro Radio Arena, Arena Way
Belt: Newcastle
Kodiċi postali: NE4 7NA
Pajjiż: GBR

Isem uffiċjali: Live Nation Entertainment Inc.
Indirizz postali: 2nd Floor, Regent Arcade House, 19-25 Argyll Street
Belt: London
Kodiċi postali: W1F 7TS
Pajjiż: GBR

Isem uffiċjali: Arena Island Limited
Indirizz postali: 2nd Floor, Regent Arcade House, 19-25 Argyll Street
Belt: London
Kodiċi postali: W1F 7TS
Pajjiż: GBR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.