Publications Office of the EU
„Подпорна стена по улична регулационна линия на улица „Родопи“ , гр.Омуртаг“ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

„Подпорна стена по улична регулационна линия на улица „Родопи“ , гр.Омуртаг“

  • Ippubblikat
    28/07/2026
  • Skadenza
    31/08/2026
  • Ftuħ tal-offerti
    01/09/2026
  • Illum
    05/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ОБЩИНА ОМУРТАГ
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: BG334 Търговище
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
42,976.53 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
599431
Deskrizzjoni

„Подпорна стена по улична регулационна линия на улица „Родопи“ , гр.Омуртаг“ ЗАБЕЛЕЖКА: Подробна информация за местоположението на обекта, технически параметри и изисквания са дадени в Техническата спецификация, които са неразделна част от настоящата документация. Основните дейности , включени в обхвата на обществената поръчка • Изпълнение на строително-монтажни работи и всякакви други съпътстващи и свързани дейности, необходими за изпълнение на строителството, в съответствие с нормативните изисквания, изискванията на Възложителя и одобрения технически проект. • Изготвяне на екзекутивна документация, кадастрално заснемане на целия строеж; • Предаване на Обекта и приемането му от Възложителя, с акт Образец 15 по НАРЕДБА №3 от 31 юли 2003 г. за съставяне на актове и протоколи по време на строителството;

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://app.eop.bg/today/599431
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://app.eop.bg/today/599431
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
01/09/2026 13:00
Metodu tal-għoti
Най-ниска предложена цена
Valur stmat
42,976.53 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.