Publications Office of the EU
id-Danimarka-Kopenħagen: Servizzi ta' l-amministrazzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

id-Danimarka-Kopenħagen: Servizzi ta' l-amministrazzjoni

  • Ippubblikat
    30/11/2018
  • Skadenza
    28/12/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    28/12/2018
  • Aġġudikat
    11/03/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Nordisk Ministerråd - Sekretariatet
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DK011 Byen København
Post tax-xerrej
NUTS code: DK Danmark
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
75100000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,500,000.00 DKK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,500,000.00 DKK
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

De nordiske samarbejdsministre initierede i 2015 Nordisk Ministerråds program for demokrati, inkludering og sikkerhed (DIS programmet). Programmet var en direkte konsekvens af terrorangrebet i København i februar 2015 som var det seneste i rækken af flere terrorangreb i de nordiske lande og som gjorde at de nordiske lande ønskede at arbejde tættere sammen på dette område. Den vigtigste del af DIS programmet har været udvikling og driften af netværket Nordic Safe Cities. Man kan få mere information på http://www.norden.org/en/theme/nordic-safe-cities

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://permalink.mercell.com/95586272.aspx
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
28/12/2018 23:59
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
2,500,000.00 DKK
Valur kuntrattwali finali
2,500,000.00 DKK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Nextstep by Bindslev A/S
Indirizz postali: Bygmestervej 57
Belt: København NV
Kodiċi postali: 2400
Pajjiż: DNK
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.