Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Bad Schussenried: Artijiet tal-parquet - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Bad Schussenried: Artijiet tal-parquet

  • Ippubblikat
    13/07/2020
  • Skadenza
    18/08/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    18/08/2020
  • Aġġudikat
    13/10/2020
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ZfP Südwürttemberg
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE146 Biberach
Post tax-xerrej
NUTS code: DE146 Biberach
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45432113 Artijiet tal-parquet
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
128,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
134,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Verlegen von Parkettböden.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://zfp-ausschreibung.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/08/2020 15:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
128,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
134,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Fa. Bode Böden e. K.
Indirizz postali:
Belt: Freiberg am Neckar
Kodiċi postali: 71691
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.