Publications Office of the EU
l-Isvezja-Västerås: Servizzi ta' trasport bit-triq - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Isvezja-Västerås: Servizzi ta' trasport bit-triq

  • Ippubblikat
    08/05/2023
  • Skadenza
    08/06/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    09/06/2023
  • Aġġudikat
    30/06/2023
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Vafabmiljö Kommunalförbund
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
60100000 Servizzi ta' trasport bit-triq
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
25,000,000.00 SEK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
25,000,000.00 SEK
Numru ta’ referenza tal-offerta
2022/679-VMKF
Deskrizzjoni

Transport av flis och grot från Vafabmiljös anläggning på Gryta, Västerås till Mälarenergis anläggning i hamnen, Västerås.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afyejoxuuf&GoTo=Tender
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
09/06/2023 00:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
25,000,000.00 SEK
Valur kuntrattwali finali
25,000,000.00 SEK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Mellansvenska Logistiktransporter AB
Indirizz postali: Box 377
Belt: UPPSALA
Kodiċi postali: 75106
Pajjiż: SWE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.