Publications Office of the EU
id-Danimarka-Kopenħagen: Servizzi tal-kafetterija u dwak l-oħrajn tal-kafetterija bi klijentela ristretta - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

id-Danimarka-Kopenħagen: Servizzi tal-kafetterija u dwak l-oħrajn tal-kafetterija bi klijentela ristretta

  • Aġġudikat
    24/11/2016
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DK011 Byen København
Post tax-xerrej
NUTS code: DK011 Byen København
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
55511000 Servizzi tal-kafetterija u dwak l-oħrajn tal-kafetterija bi klijentela ristretta
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
53,488,236.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
220470-2016
Deskrizzjoni

Udbud af Det Sundhedsvidenskabelige Fakultets kantiner samt café på Blegdamsvej 3B og Universitetsparken 2-4, 2200 København N.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
53,488,236.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Compass Group A/S (Chartwells)
Indirizz postali:
Belt: Albertslund
Kodiċi postali:
Pajjiż: DNK
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.