Publications Office of the EU
il-Bulgarija-Varna: Prodotti ta' l-ikel varji u oġġetti ta' l-ikel imnixxfa - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Bulgarija-Varna: Prodotti ta' l-ikel varji u oġġetti ta' l-ikel imnixxfa

  • Ippubblikat
    12/08/2022
  • Skadenza
    15/09/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    16/09/2022
  • Aġġudikat
    18/11/2022
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ОБЩИНА ВАРНА
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BG331 Варна
Post tax-xerrej
NUTS code: BG331 Варна
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
15890000 Prodotti ta' l-ikel varji u oġġetti ta' l-ikel imnixxfa
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
201,592.00 BGN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
201,592.00 BGN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
4
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

При изпълнение на поръчката следва да се извършат периодични доставки на хранителни продукти за изхранване на животните в Зоопарк - Варна, съгласно Техническа спецификация за всяка обособена позиция (Приложения №№ 1, 2, 3, 4), както следва:
За обособена позиция №1
Конско месо – трупно, разфасовано, охладено и/или замразено;
Говеждо месо – трупно, разфасовано, охладено и/или замразено;
Свински субпродукти (черен дроб, шкембе, черва), охладени и/или замразени;
За обособена позиция №2
Пилешки фенери, замразени;
Пиле цяло, охладено и/или замразено;
Пилешки субпродукти (дробчета, воденички, сърца), охладени и/или замразени;
За обособена позиция №3
Плодове, зеленчуци и ядки – насипно състоние в пластмасови касетки, кашони, фолирани пликчета, полиетиленови опаковки и чували;
За обособена позиция №4
Хляб, яйца, млечни и пакетирани продукти – пластмасови касети, кутии, полиетиленови опаковки, фолирани пликчета, картонени кори, буркани, целофанова опаковки

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://app.eop.bg/today/230090
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
16/09/2022 14:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.