Publications Office of the EU
Franza-Cayenne: Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ ġeneraturi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Cayenne: Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ ġeneraturi

  • Ippubblikat
    05/09/2022
  • Skadenza
    05/10/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    07/10/2022
  • Illum
    02/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
MINDEF/sga/sid/did Cayenne
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRY30 Guyane
Post tax-xerrej
NUTS code: FRY30 Guyane
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50532300 Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ ġeneraturi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

le présent marché a pour objet la location et la mise à disposition d'un GE de production mobile 350 kva / 60 Hz et de ses équipements dans le but d'alimenter électriquement les deux (2) navires de type Patrouilleur Antilles-Guyane (Pag) sur le Grand Port Maritime (Gpm) de Dégrad des Cannes, 24h/24h et 7jours/7 (H24/7)

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: MINDEF/sga/sid/did Cayenne
Indirizz postali: did Quartier de la Madeleine - cS 56019
Belt: Cayenne
Kodiċi NUTS: FRY30
Kodiċi postali: 97306
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.AccueilEntreprise
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2089412&orgAcronyme=g7h
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
07/10/2022 11:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.