Publications Office of the EU
Ir-Renju Unit-Wakefield: Għamara ta' l-iskejjel - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ir-Renju Unit-Wakefield: Għamara ta' l-iskejjel

  • Ippubblikat
    16/05/2018
  • Skadenza
    19/06/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    19/06/2018
  • Aġġudikat
    19/07/2018
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
YPO
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: United Kingdom
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
39121200 Imwejjed
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,000,000.00 GBP
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
24,000,000.00 GBP
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
6
Numru ta’ referenza tal-offerta
DN316209
Deskrizzjoni

YPO are looking for providers to be appointed onto a catalogue Framework Agreement for the provision of Classroom Tables for use primarily in public and private settings, schools and other educational establishments. The Framework Agreement will cover the period from 1.1.2019 — 31.12.2020 with 2 options to extend for an additional 12 months. The first decision to extend the contract period will be taken by the end of March 2020 and will be dependent on satisfactory completion of all aspects of the contract to date, the current market conditions for this category and YPO’s contracting structures. The maximum contract period will therefore be 4 years, from 1.1.2019 to 31.12.2022 (subject to an annual review, incorporating price negotiations and KPI performance). The Framework has an estimated value of between 5 000 000 — 6 000 000 GBP for the maximum life of the contract (4 years).

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://procontract.due-north.com/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
19/06/2018 14:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.