Publications Office of the EU
Ir-Renju Unit-Belfast: Xogħol tal-kostruzzjoni għal bini relatat mas-saħħa - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ir-Renju Unit-Belfast: Xogħol tal-kostruzzjoni għal bini relatat mas-saħħa

  • Aġġudikat
    22/11/2016
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Belfast Health and Social Care Trust c/o CPD — Construction Division Health Projects
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Post tax-xerrej
NUTS code: United Kingdom
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45215100 Xogħol tal-kostruzzjoni għal bini relatat mas-saħħa
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
10,000,000.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
9,283,000.00 GBP
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

The Project is for the provision of a new Non-Clinical Support Building on the Royal Hospitals Site, Belfast. The new building will be 4 storeys in height and will provide office accommodation, workshops, stores, staff facilities, and associated plant. A new service yard will also be provided to serve the building. Owing to the topography of the site, a portion of the lower ground floor will be a basement construction. This floor will also connect into existing below ground services ducts which serve the wider hospital site. The new building is to be constructed in the centre of an Acute Hospital site. Site clearance works will be required as a part of the project, along with the alteration/ diversion of critical hospital services including steam, power, data and medical gases. Site works will also include the construction of a new entrance plaza, retaining walls, fencing, gates and general soft landscaping.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
10,000,000.00
Valur kuntrattwali finali
9,283,000.00 GBP
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Felix O'Hare Co. Ltd
Indirizz postali: 88 Chancellors Road
Belt: Newry
Kodiċi postali: BT35 8NG
Pajjiż: GBR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.