Publications Office of the EU
Spanja-Madrid: Servizzi ta' xogħol soċjali mingħajr akkomodazzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Madrid: Servizzi ta' xogħol soċjali mingħajr akkomodazzjoni

  • Ippubblikat
    24/09/2019
  • Skadenza
    28/10/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    06/11/2019
  • Aġġudikat
    16/03/2020
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Consejería de Políticas Sociales, Familias, Igualdad y Natalidad
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES España
Post tax-xerrej
NUTS code: ES3 Comunidad de Madrid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
85312000 Servizzi ta' xogħol soċjali mingħajr akkomodazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,187,500.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,442.70 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
AM 004-2019
Deskrizzjoni

El Acuerdo Marco tiene por objeto determinar las condiciones de la gestión del servicio público del Programa I+I, atención integral de niños, niñas y adolescentes en situación de riesgo social.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Consejería de Políticas Sociales, Familias, Igualdad y Natalidad
Indirizz postali: C/ O'Donnell, 50
Belt: Madrid
Kodiċi NUTS: ES3
Kodiċi postali: 28009
Pajjiż: ESP
Indirizz prinċipali: www.madrid.org/contratospublicos
Elettronika permezz ta’:
https://gestiona6.madrid.org/nx02_licita
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
06/11/2019 10:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
6,187,500.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
5,442.70 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Asociación para la Integración del Menor Paideia
Indirizz postali: C/ Tirso de Molina, 13
Belt: Madrdid
Kodiċi postali:
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.