Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Villingen-Schwenningen: Apparat tad-dawl u lampi elettriċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Villingen-Schwenningen: Apparat tad-dawl u lampi elettriċi

  • Ippubblikat
    27/05/2017
  • Skadenza
    22/06/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    22/06/2017
  • Illum
    06/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Villingen-Schwenningen
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE136 Schwarzwald-Baar-Kreis
Post tax-xerrej
NUTS code: DE136 Schwarzwald-Baar-Kreis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
31500000 Apparat tad-dawl u lampi elettriċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
35/2017
Deskrizzjoni

Lieferung von LED-Straßenleuchten.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Stadt Villingen-Schwenningen
Indirizz postali: Marktplatz 1
Belt: Villingen-Schwenningen
Kodiċi NUTS: DE136
Kodiċi postali: 78054
Pajjiż: DEU
Persuna ta' kuntatt: RefEBM – Vergabestelle
Indirizz prinċipali: www.villingen-schwenningen.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/06/2017 10:45
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.