Publications Office of the EU
l-Italja-Novellara: Vetturi li jgħaffġu ż-żibel - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Novellara: Vetturi li jgħaffġu ż-żibel

  • Ippubblikat
    16/11/2017
  • Skadenza
    22/12/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    22/12/2017
  • Illum
    06/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
S.A.BA.R. Servizi Srl
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: IT Italia
Post tax-xerrej
NUTS code: IT Italia
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34144512 Vetturi li jgħaffġu ż-żibel
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
380,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
118/2017
Deskrizzjoni

Fornitura di n. 2 monoperatori a 3 assi per la raccolta differenziata stradale di carta e plastica a cassonetto.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: S.A.BA.R. Servizi Srl
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 02460240357
Indirizz postali: Levata 64
Belt: Novellara
Kodiċi NUTS: IT
Kodiċi postali: 42017
Pajjiż: ITA
Persuna ta' kuntatt: Marco Pellacani
Indirizz prinċipali: http://www.sabar.it
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/12/2017 14:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
380,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.