Publications Office of the EU
KUNTRATT SPEĊIFIKU DWAR AQ CONSIP ID 2365 "Saħħa DIĠITALI - Sistemi ta' Informazzjoni dwar is-Saħħa u SERVIZZI TAĊ-ĊITTADINI, LOT 2" REPLATFORM CUP 2.0 għal AA.SS u AA.OOO tas-Sistema tas-Saħħa Reġjonali tat-Turkija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

KUNTRATT SPEĊIFIKU DWAR AQ CONSIP ID 2365 "Saħħa DIĠITALI - Sistemi ta' Informazzjoni dwar is-Saħħa u SERVIZZI TAĊ-ĊITTADINI, LOT 2" REPLATFORM CUP 2.0 għal AA.SS u AA.OOO tas-Sistema tas-Saħħa Reġjonali tat-Turkija

  • Aġġudikat
    04/10/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ESTAR - Ente di supporto tecnico-amministrativo regionale
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ITI14 Firenze
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72500000 Servizzi relatati mal-kompjuter
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,408,180.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

KUNTRATT SPEĊIFIKU DWAR AQ CONSIP ID 2365 "Saħħa DIĠITALI - Sistemi ta' Informazzjoni dwar is-Saħħa u SERVIZZI TAĊ-ĊITTADINI, LOT 2" REPLATFORM CUP 2.0 għal AA.SS u AA.OOO tas-Sistema tas-Saħħa Reġjonali tat-Turkija

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: OFFERTA ECONOMICAMENTE PIU' VANTAGGIOSA
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
3,408,180.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ENGINEERING INGEGNERIA INFORMATICA SPA
Indirizz postali:
Belt: Roma
Kodiċi postali: 00144
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.